Nederlandse Obesitas Kliniek
 
 

Nieuws

Spinningmarathon Obesitas Kliniek groot succes!

Drs. Kobus Dijkhorst (directeur Nederlandse Obesitas Kliniek) overhandigt de cheque aan dr. Olga van der Baan (kinderarts Behandelcentrum Heideheuvel).

Drs. Kobus Dijkhorst (directeur Nederlandse Obesitas Kliniek) overhandigt de cheque aan dr. Olga van der Baan (kinderarts Behandelcentrum Heideheuvel).

Afgelopen zaterdag organiseerde de Nederlandse Obesitas Kliniek Eindhoven een spinningmarathon voor het goede doel. Met de marathon werd ruim €1000 ingezameld voor Behandelcentrum Heideheuvel: een centrum gespecialiseerd in de klinische- en dagbehandeling van kinderen met ernstige obesitas.

In totaal deden dertig mensen mee aan de marathon, waaronder medewerkers en directieleden van de Nederlandse Obesitas Kliniek en vrienden en vriendinnen die Behandelcentrum Heideheuvel een warm hart toedragen.

Behandelcentrum Heideheuvel is zeer dankbaar voor de inzet en het prachtige resultaat. Kinderarts Olga van der Baan “Het is fantastisch dat mensen zich op een sportieve manier belangeloos inzetten voor ons behandelcentrum. Met dit geld kunnen wij een aantal leuke activiteiten organiseren voor obese kinderen die dit zo nodig hebben.”

Deelnemers aan de spinningmarathon.

Deelnemers aan de spinningmarathon.

Ook de NOK reageerde enthousiast. Imaan Rashid, vestigingscoördinator en initiatiefneemster van de marathon: “Het was echt een superdag, iedereen heeft ontzettend genoten. Het is leuk om op een sportieve manier je in te kunnen zetten voor een goed doel. Hopelijk is hiermee een begin gemaakt voor veel meer leuke initiatieven die nog zullen volgen!”.

Dr. Olga van der Baan en Imaan Rashid

Dr. Olga van der Baan en Imaan Rashid

Hierbij willen de NOK en Behandelcentrum Heideheuvel alle deelnemers en sponsoren bedanken. Speciale dank gaat uit naar: Afforce Healthcare, Rik Duthler – Duthler Personal Training, Harry Raaijmakers – Health City, Conny van der Sanden – John Vermeulen, Simon Hamer – Fit For Me, Michiel Marks – Rent a Sound, Harald van Haaren – Hofdael Geldrop, Nanette Ebli, Elle Meijs, Van Dingenen Transport, Sebastiaan Verdaasdonk – Health City, Hubert Mol – Omroep Brabant.

 

Meer nieuws

15 mei: informatiebijeenkomst obesitas in MCA

De chirurgen van het Rode Kruis Ziekenhuis (RKZ) en Medisch Centrum Alkmaar (MCA) houden op dinsdagavond 15 mei 2012 een informatiebijeenkomst over ‘obesitas’.

Succesvolle open dag NOK en OCA

Afgelopen zaterdag vond in het Sint Lucas Andreas Ziekenhuis een open dag plaats van de Nederlandse Obesitas Kliniek en het Obesitas Centrum Amsterdam.

14 april: Open dag NOK & Obesitas Centrum Amsterdam

Zaterdag 14 april organiseert het Obesitas Centrum Amsterdam in samenwerking met de Nederlandse Obesitas Kliniek een open dag in het Sint Lucas Andreas Ziekenhuis.

Informatieavond diabetes en overgewicht

Graag informeren wij u over de behandelmogelijkheden van uw diabetes (type 2) en overgewicht.

Programma Open Dag van Zorg en Welzijn Eindhoven

Op zaterdag 17 maart 2012 opent de Nederlandse Obesitas Kliniek Eindhoven haar deuren voor mensen die meer willen weten over de behandelmogelijkheden van overgewicht en obesitas.

Informatieavond obesitas in Meander Medisch Centrum

Voor mensen met ernstig overgewicht is een operatie soms de meest geschikte oplossing.

Nieuwe website Nederlandse Obesitas Kliniek

Met trots presenteren wij onze nieuwe website.

De NOK levert met haar partners beste zorg!

De Nederlandse Obesitas Kliniek met de daaraan verbonden ziekenhuizen en chirurgen een zeer succesvolle combinatie! Zorgverzekeraars CZ heeft net als bij andere aandoeningen, zoals borstkanker, de zorgaanbieders in 4 categorieën verdeeld.

Open dag ernstige obesitas, wat werkt er echt?

De Nederlandse Obesitas Kliniek Velp/Arnhem en Vitalys nodigen u en andere geïnteresseerden hierbij uit op 10 december 2011 van 14:00 tot 17:00 uur om kennis te maken met de behandelmogelijkheden van ernstige obesitas.

Mini-symposium obesitas voor verwijzers

Op woensdag 14 december 2011 organiseert het Rode Kruis Ziekenhuis in Beverwijk een mini-symposium voor verwijzers.

Nieuws archief

 
 
  ×